Smartfon Lenovo K10A40

Ceny nowych egzemplarzy smartfona Lenovo K10A40 oscylują w okolicach 500 złotych. W połączeniu z LTE oraz Dual Sim, stanowi to bardzo atrakcyjną ofertę.

Obudowa Lenovo K10A40 w całości wykonana jest z plastiku, ale spasowanie jest bardzo precyzyjne i konstrukcja nie odkształca się, ani nie skrzypi. 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli okalają stosunkowo grube ramki, jednak nie należą one do największych na rynku.

Smartfon Lenovo K10A40Smartfon Lenovo K10A40 wyposażony jest w dwa aparaty, przedni o rozdzielczości 5 Mpix oraz tylni 8 Mpix uzbrojony w diodę doświetlającą. Jakość zdjęć wykonywanych w dzień stoi na wysokim poziomie, jak na apart w tej cenie, w doskonałej ofercie już teraz na https://www.sferis.pl/smartfon-lenovo-k10a40-bluetooth-wifi-gps-lte-dualsim-8gb-android-60-kolor-bialy-p481102.

Bateria o pojemności 2750 mAh jest wymienna. Pełne naładowanie wystarcza średnio na dobę racjonalnego używania telefonu, co jest wynikiem całkiem przyzwoitym przy czasie ładowania fabryczną ładowarką rzędu trzech godzin.

Smartfon obsługuje czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735P. Producent udostępnił 1GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 32GB za pomocą kart pamięci. Lenovo wyposażyło K10A40 w Androida w wersji 6.0 Marshmallow z dedykowaną, firmową nakładką Vibe UI.

Smartfon Lenovo K10A40 łączy się ze światem zewnętrznym za pomocą LTE, co nie zawsze jest spotykane w urządzeniach z tej półki cenowej. Na pokładzie znajduje się również jednozakresowe WiFI, które bardzo dobrze radzi sobie nawet w większej odległości od rutera. Na pochwałę zasługuje GPS, który niemalże natychmiast odnajduje sygnał. Smartfon może obsługiwać dwie karty sim.

Stosunek cena / wygoda obsługi plasuje Lenovo K10A40 w czołówkach list przebojów. Budżetowy smartfon zapewnia komfortową pracę dla użytkownika, który telefon wykorzysta nie tylko do rozmów, ale również przeglądania Internetu czy instalowania aplikacji.

Atrakcyjna cena oraz przyzwoite parametry sprawiają, że Smartfon Lenovo K10A40 będzie dobrym wyborem dla osób szukających kompromisu między niewielkim kosztem, a wygodną obsługą podstawowych funkcji smartfona.