Funkcjonalny zegarek

Urządzenia elektroniczne produkowane na przełomie ostatnich 10 lat są na nieporównywalnie większym poziomie niż te, z których mieliśmy jeszcze okazje korzystać kilkanaście lat temu. Nie ma się oczywiście czemu dziwić, gdyż technologie cały czas się rozwijają i jesteśmy w stanie produkować jeszcze lepsze urządzenia. Smartwatch Garmin Fenix 5X Sapphire jest przykładem sprzętu, którego funkcjonalność jest w stanie powalić na kolana i mogą się o tym przekonać osoby, które miały już okazje przetestować ten model tego świetnego zegarka.

Ciekawe pomiary

Smartwatch Garmin Fenix 5X Sapphire

Jak przystało na smartwatch z najwyższej półki ten model firmy Garmin posiada wiele ciekawych pomiarów, dzięki którym możemy się dowiedzieć między innymi tego, jaki przebyliśmy dystans i ile kalorii spaliliśmy. Takie dane uwielbiają zbierać wszelkiego rodzaju instruktorzy fitness i trenerzy personalni, którzy mają bardzo dokładnie przygotowany plan treningu na praktycznie każdy dzień w miesiącu. Dzięki takim urządzeniom jak Smartwatch Garmin Fenix 5X Sapphire ze sklepu Sferis można ten plan ułożyć w bardzo prosty sposób.

Spalanie kalorii

Spalanie kalorii jest bardzo ważne dla tysięcy osób, którzy każdego dnia starają się zrzucić zbędne kilogramy i chociaż w pewnym stopniu odmienić swoje życie. Wiele osób nie akceptuje bowiem swojego ciała i stara się za pomocą tak świetnego sprzętu jak smartwatch firmy Garmin pomóc sobie w redukcji tkanki tłuszczowej. Pomiar tętna, który posiada powyżej opisywany model jest bardzo ważny szczególnie dla osób, które zaczynają dopiero przygodę z treningami i mają tendencję do zbyt ambitnego podejścia do tej kwestii.

Łączenie z telefonem

Najnowsze i najlepsze smartwatche mają również możliwość łączenia się z telefonami między innymi z systemem android. Dzięki temu, że można sparować smartfony ze smartwatchami, klient może otrzymać dostęp do jeszcze większej ilości ciekawych opcji i między innymi do odbierania połączeń przychodzących na zegarku. Jest to szczególnie ważne wtedy, kiedy biegniemy i nie jest nam na rękę wyciąganie telefonu z kieszeni.