Dlaczego warto zdecydować się na smartfony z androidem Samsung?

Warto mieć świadomość, że smartfony z androidem Samsung z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego warto zdecydować się na tego rodzaju telefony?

Otwarty kod systemu

Należy zdawać sobie sprawę, że nie tylko i wyłącznie producenci smartfonów, ale również użytkownicy mogą bez żadnego problemu modyfikować kod, a także dostosowywać go do swoich wymagań czy preferencji. Doskonałym przykładem może być zmiana aplikacji domyślnych, wyglądu czy nakładek.

Bardzo duża liczba aplikacji

Warto zaznaczyć, że sklep Google oferuje użytkownikom możliwość pobrania ogromnej ilości gier, aplikacji czy programów. Godny uwagi jest fakt, że mogą one zdecydowanie zwiększyć nie tylko możliwości, ale również funkcjonalności telefonu. Umożliwia to tym samym na używanie go w różnych kategoriach, zarówno przez firmy, jak i gamerów. Z kolei kierowcy z roku na rok coraz częściej używają smartfona, jako nawigacji.

Świetna integracja z usługami Google

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że smartfony z sytemem androidem od firmy Samsung charakteryzują się świetną integracją z usługami Google. Użytkownik ma bowiem możliwość korzystanie z poczty gmail, wyszukiwarki, aplikacji google maps, Google Drive czy nawet Youtube. Godny uwagi jest fakt, że dla znacznej większości osób są to podstawowe usługi i programy. Nie tylko zdecydowanie ułatwiają rozrywkę i pracę, ale również podróżowanie.

Jakie są jeszcze ciekawe funkcje w Androidzie?

Użytkownik, który zaopatrzy się w smartona z Androidem będzie również miał możliwość ustawienia ciemniejszego motywu. Do atutów należy także zaliczyć zdecydowanie lepszą nawigację gestami. Ponadto android w telefonie pozwala na ustawienie bezpieczeństwa i prywatności, co z roku na rok jest coraz bardziej istotne dla użytkowników.

Rodzice, których dzieci posiadają telefony z androidem również mogą czuć się bezpiecznie. Zaletą omawianego rozwiązania jest także znacznie lepsza kontrola dźwięku na różnego rodzaju słuchawkach bezprzewodowych. Rekomendowane jest oczywiście zawsze zaopatrzenie się w produkt, który będzie posiadał najbardziej istotne funkcje.