Trzy produkty ze sklepu Xiaomi, które musisz mieć w domu.

Xiaomi to chińska marka, która, zanim zaczęła produkować smartfony, zbudowała swoją markę w oparciu o inteligentne rozwiązania do domu. Idea Smart Home, wyraźnie wpisana jest w geny tej marki i wyraźnie widać to w produktach, które oferuje. Założeniem tej filozofii jest stworzenie takich urządzeń, które będą razem współpracowały w różnych dziedzinach życia, a za pomocą telefonu będziemy mogli je szybko obsługiwać. Jakie produkty ze sklepu Xiaomi, warto mieć w domu?

Xiaomi Mi TV P1

Telewizor występujący w trzech wariantach – 32”, 43” i 55” z bezramkowym wyświetlaczem w jakości 4K Ultra HD, który z powodzeniem może konkurować z najlepszymi urządzeniami tego typu na rynku, to tylko jedna z propozycji. Na pewno wyróżnia się stosunkiem cena/jakość i oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań jak chociażby obsługa HDR 10+, czy ekran z pokryciem barw na poziomie 94%. To daje bardzo dobry smart-TV, który warto powiesić w salonie. Koniecznie sprawdź tutaj.

xiaomi

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light

Bezprzewodowy odkurzacz to jeden z tych gadżetów, który początkowo wydaje się być czymś niepotrzebnym, ale gdy się go spróbuje to wydaje się być niezastąpiony. Xiaomi stworzyło odkurzacz, który wytrzymuje do 45 minut pracy na baterii i oferuje na tyle dobrą moc, że z powodzeniem sprawdzi się w domowych warunkach. Konstrukcja jest na tyle lekka i przemyślana, że przygotowanie odkurzacza do pracy i samo odkurzanie są bardzo szybkie. Cena tego urządzenia bije na głowę konkurencje w tym segmencie, bo nie przekracza 500zł.

Okulary polaryzacyjne Xiaomi

W sklepie Xiaomi znajdziesz też okulary! Xiaomi oferuje bardzo stylowe oprawki połączone z przyciemnionymi szkłami z polaryzacją. Są one świetnym wyborem dla kierowców, a jakość ich wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie. Przetrwają dużo i na pewno będą służyły, tak jak sobie tego życzysz.